niedziela, 15 czerwca 2008

Legalny Doping Emocjonalny

"Jak przezwyciężyć wszystkie dotychczasowe ograniczenia, osiągnąć swoje cele i to o czym od dawana się marzyło?"

Techniki i sposoby o których zaraz się dowiesz, „stworzyły” więcej ludzi sukcesu niż pieniądze, kontakty czy wykształcenie.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś być człowiekiem sukcesu i pragnąłeś, żeby wszytko co zaczniesz kończyło się sukcesem, zamiast porażką i rozczarowaniem, to może być jedna z najważniejszych wiadomości w Twoim życiu.

Oto dlaczego:

  • Jak to się dzieje, że czasami dokonujesz zmian w swoim życiu, a czasami odpuszczasz?
  • Co sprawia, że są chwile, w których podejmujesz silne i prawdziwe decyzje, rozpoczynasz zmasowane działanie i osiągasz kolejne cele?
  • Co sprawia, że od lat nie możesz "schudnąć", "rzucić palenia", "przestać się objadać"?
  • Dlaczego nie możesz pozbyć się negatywnych emocji i przestać ciągle się zamartwiać?
  • Gdzie szukać rozwiązania wszystkich problemów?

Odpowiedź jest prostsza niż myślisz i dlatego, tak wiele osób jej nigdy nie znajduje.

Na wszystkie te problemy…


Gotowe rozwiązania są już w Tobie! Musisz je tylko uwolnić…

Oczywiście jest jedno, ale. Tak samo jak inni ludzie uczyli Cię mówić i pisać, tak samo trzeba abyś nauczył się tych technik, musisz je najpierw dokładnie poznać przed użyciem. Nie są one tak trudne i skomplikowanie jak np. nauka pisania. Wręcz przeciwnie, techniki rozwoju osobistego, które zaraz poznasz są proste, intuicyjne i każdy może ich używać, nawet codziennie.

Większość z nich jesteś w stanie zapamiętać już po pierwszym wypróbowaniu. Ale najlepsze jest to, że prawie wszystkie dają…

…natychmiastowy „widoczny” i odczuwalny efekt

to znaczy, że wystarczy wykonać technikę albo ćwiczenie, aby natychmiast i w tej samej chwili poczuć się spokojniejszym czy zmobilizować się do działania.

Po prostu jeśli chcesz dokonywać wielkich rzeczy i znokautować „słomiany zapał”, czytaj uważnie każdy rozdział, a gwarantuję Ci osiągnięcie widocznych rezultatów. Pierwszy zauważysz jeszcze dzisiaj!

Być może zastanawiasz się w jaki sposób osiągniesz tak wiele w tak krótkim czasie? Jak to się stanie, że po przeczytaniu książki i wykonaniu kilku prostych ćwiczeń i trzymaniu się tego co nauczyłeś, zaczniesz osiągać to co do tej pory było dla Ciebie nieosiągalne?

Otóż może zdziwi Cię ten fakt, ale emocje, które odczuwamy i które większości odpowiadają za nasze osiągnięcia można…

w dowolny sposób modyfikować i zmieniać.

Mówiąc modyfikować chodzi o to, że np. po całym dniu niepowodzeń i stresów, kiedy normalnie jesteś przygnębiony, z łatwością możesz po prostu uśmiechać się i być szczęśliwy. Od tak sobie bez żadnego powodu. Bo chyba nie potrzebujesz specjalnego powodu, żeby czuć się radośnie?

Problemem jest tylko to, jak modyfikować i kontrolować te emocje? Przecież nikt nas tego, nigdy nie nauczył. Uczono nas pierwiastkowania i chemicznych wzorów, ale nikt nie pokazał nam sposobu, jak zarządzać swoimi emocjami?

W tej książce poznasz te sposoby. Poznasz je dogłębnie, bo zostały wytłumaczone w jasny i przystępny sposób.

Najpierw jednak chciałbym Ci zadać kilka krótkich pytań.

Jakby to było, gdybyś miał specjalnego pilota, którym możesz dowolnie zrobić głośniej i ściszać to co dzieje się w Twojej głowie? Powiedzmy, że ciągle myślisz o nadchodzącym egzaminie i bardzo się tym stresujesz. Bierzesz pilot i po prostu wyłączasz stres i ciągły niepokój, albo ściszasz tą emocję tak bardzo, że o niej zapominasz.

Z drugiej strony od razu możesz włączyć tylko pozytywne emocje, na przykład te uczucia, które towarzyszyły Ci w chwilach triumfu, kiedy czułeś się zwycięzcą, kiedy czułeś że osiągnąłeś coś wielkiego.

Co byś powiedział na posiadanie takiego pilota? Jeśli jesteś zainteresowany to czytaj dalej…

[ To jest tylko zalążek artykuły - kliknij, aby dowiedzieć się więcej ]

Brak komentarzy: