piątek, 13 czerwca 2008

Poznaj największe Sekrety Naszej Klasy

Wszystko zaczęło się ponad półtora roku temu. Grupka zapaleńców zaczęła budować serwis dla znajomych z lat szkolnych. Główną ideą było, zapewnienie użytkownikom możliwości znalezienia i spotkania się ze starymi przyjaciółmi z klasy.

Powoli wszystko zaczynało się rozkręcać.

Z dnia na dzień, coraz więcej i więcej osób odwiedzało serwis. Ludzie opowiadali sobie o nim i przekazywali kolejnym znajomym informacje, że powstał portal, gdzie można znaleźć kumpli z dawnych lat.

Dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, wszystko zaczęło żyć nowym życiem, a społeczność serwisu rozrosła się do olbrzymich, niespodziewanych dla twórców, rozmiarów i... dalej rosła.

Nie wiem, kiedy Ty dołączyłeś się do społeczności Naszej klasy. Może było to już na samym początku jej istnienia w Internecie, a może dopiero niedawno zostałeś jednym z klasowiczów. Jestem jednak pewien, że cały portal i bycie jego częścią zapewniło Ci dużo dobrej zabawy.

Ja jestem częścią naszej klasy już od dłuższego czasu i bardzo się z tego cieszę
. Dzięki naszej klasie spotkałem wielu starych znajomych, poznałem nowych i odnalazłem nieznanych mi dotąd członków swojej rodziny. Dzięki naszej klasie mogłem na nowo przeżyć te wszystkie radosne wspomnienia z lat szkolnych, i to nie tylko przez Internet.

Po kilku miesiącach bycia użytkownikiem portalu, kiedy moja klasa "zebrała się" zorganizowaliśmy spotkanie. Mogłem zobaczyć jeszcze raz wszystkich swoich znajomych. Wielu z nich zupełnie się zmieniło, inni wciąż zostali tacy sami.

Różne prace, różne przeżycia,
ale te same radosne wspomnienia.

Możliwość zobaczenia tych wszystkich osób z byłej klasy, to naprawdę wspaniałe przeżycie, które daje wiele radości. Jeśli byłeś już na klasowym spotkaniu, to wiesz, o czym mówię. Biorąc czynny udział w spotkaniu, nauczyłem się kilku rzeczy, które chciałbym przekazać osobom myślącym o zorganizowaniu własnego, klasowego spotkania.

Jeśli czytasz tę książkę, to znaczy, że w jakiś sposób jesteś zainteresowany portalem Nasza Klasa. Prawdopodobnie, jak i pół Polski, jesteś już na nim zarejestrowany i cieszysz się tym wszystkim, co daje zabawa ze starymi przyjaciółmi. Odnawiasz stare znajomości, poznajesz nowych ludzi i po prostu dobrze się bawisz dzięki portalowi Nasza Klasa.

W tym poradniku postaram się przybliżyć Ci możliwości całego portalu. Postaram się pokazać Ci to, co w nim najlepsze, i pomóc czerpać z niego jeszcze więcej przyjemności, byś mógł jeszcze lepiej się bawić.

[ To jest tylko zalążek artykułu - kliknij, aby zobaczyć więcej ]

Brak komentarzy: